O NÁS

Firma JAMAVAMA s.r.o. vznikla v roce 2004. Prvotní náplň se týkala výroby plotových ocelových sloupků, jednoduchých plotových rámků, montování oplocení.
Do roku 2008 jsme provozovali základní kovovýrobu a montáže plotů.
V Roce 2009 jsme se přesunuli do nových prostor a rozšířili vybavení, stroje, a vozidla. Náplň práce se rozšířila o spolupráci s velkými stavebními firmami pro které zajišťujeme zámečnickou výrobu, výstavby oplocení na klíč, stavby ocelových konstrukcí a jiné. Postupně jsme začali rozvíjet strojní a výrobní vybavení, rozšířili skladovací prostory abychom pokryli co největší spektrum poptávaných prací.

Naše spolupráce se rozšířila o spolupráci se stolaři, klempíři , sklenáři a zedníky. Od této doby jsme byli schopni provést jakékoli oplocení, i zámečnické práce na klíč (zábradlí s různými výplněmi, oplechování konstrukcí, vstupní dveře ocelové okna, vchodové stříšky, atd.).

V současnosti jsme schopni zajistit a provést zámečnickou výrobu (řezání, svařování, broušení, vrtání, pálení), montáže ocelových konstrukcí, povrchové úpravy zinkováním nebo KOMAXIT, výrobu a montáže všech druhů oplocení, výkopové práce vlastním pásovým minibarem 1,6t nebo většími stroji našich partnerů, autodopravu (AVIE valník délka ložní plochy 6,5m nosnost 4,5t, LUBLIN valník 1,8t délka ložné plochy 3,5m+ sklápěcí vlek 1,8t délka 3m). Samozřejmostí je zajištění dopravy s větší tonáží a ložné plochy našimi partnery.

V roce 2016 jsme začali s maloprodejem ocelových profilů a trubek, ocelových tyčí. S partnerskou firmou realizujeme pokládky zámkových dlažeb. Další rozvoj plánujeme na rok 2017, kdy se chceme zaměřit na dílenskou výrobu.